O firmie

Firma Krak Master została stworzona z myślą o Klientach ceniących wysoką jakość usług transportowych realizowanych na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz państw pozaunijnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, niezależną spółką z siedzibą w Krakowie. Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży TSL, którzy wykonują swoją pracę z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją.

Wyróżnia nas solidność, terminowość, elastyczność, szybka informacja oraz indywidualne podejście i dostosowanie usług do konkretnych potrzeb klienta. W oparciu o wiedzę naszych pracowników oferujemy kompleksowe doradztwo logistyczne, a dzięki szerokiej bazie sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców jesteśmy w stanie zapewnić realizację transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego na najwyższym poziomie.

Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, wychodząc poza utarte schematy obsługi spedycyjnej, wnosząc zaangażowanie i pasję w organizacje transportu oraz tworząc partnerskie relacje we współpracy zarówno z Klientami, jak i podwykonawcami.

Wizja – pragniemy wyprzedzać oczekiwania Klienta i dla niego BYĆ:

  • pierwszym wyborem,
  • lepszą alternatywą dla spedycyjnych sieciówek,
  • wiarygodnym partnerem zapewniającym pewność, komfort i poczucie bezpieczeństwa,
  • gwarantem sukcesu.

Wartości

  • Rzetelność i uczciwość – Działamy uczciwie, zgodnie z najwyższymi normami etycznymi. Uczestniczymy w programie rzetelna firma, stając się wiarygodnym partnerem dla naszych kontrahentów.
  • Jakość – Inwestujemy w jakość. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów nasza firma wdrożyła i certyfikowała System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001.
  • Elastyczność – Zadziwiamy umiejętnością szybkiego i adekwatnego reagowania na zmieniające się zapotrzebowania Klientów.
  • Nauka i rozwój – Słuchamy i uczymy się każdego dnia, a także chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi Partnerami.
  • Profesjonalizm – Posiadamy fachową wiedzę i angażujemy się we wszystko co robimy. Zapewniamy pomoc w realizowaniu i usprawnianiu najtrudniejszych przedsięwzięć oraz znajdowaniu alternatywnych rozwiązań logistycznych.

Deklarujemy wartości, ale przede wszystkim przenosimy je na grunt codziennej działalności dzięki czemu zyskaliśmy miano wiarygodnego i zaufanego partnera w branży TSL. Do grona naszych Klientów należy wiele znanych i cenionych firm produkcyjnych i handlowych, wśród których są zarówno międzynarodowe koncerny jak i małe lokalne firmy. Współpracują z nami przedsiębiorstwa z branż: automotiv, budowlanej, wyposażenia wnętrz, meblarskiej, metalurgicznej, chemicznej, papierniczej, a także huty oraz producenci elektroniki i sprzętu AGD. Ta różnorodność obsługiwanych branż i tysiące zrealizowanych zleceń, wymaga od nas znajomości specyfiki wielu sektorów i zachowania najwyższych standardów obsługi.

Nasz prężny rozwój został zauważony i doceniony. W czwartym roku naszej działalności zostaliśmy uhonorowani nagrodą Gazele Biznesu w rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Sukces ten udało nam się powtórzyć rok później. To prestiżowe wyróżnienie jest wynikiem spójności naszych działań z misją, wizją i wartościami firmy, oraz daje nam motywacje do dalszego rozwoju.

Krakmaster
Jesteś zainteresowany współpracą?